Новини громад

На сайті Асоціації працює інформаційна стрічка «Новини громад». Надсилайте новини на електронну скриньку Асоціації info@association.kharkov.ua з поміткою «Новини громад». У стрічці "Новини громад" розміщуються посилання на контент лише новинного характеру, який відображає події відповідної ради (громади) та не містить провокативного або рекламного змісту.

12 жовтня в Сахновщинську громаду для презентації своєї книги «Хто ми є, українці?» приїздив український науковець, письменник, лауреат багатьох наукових та літературних премій, уродженець села Дубові Гряди та почесний громадянин Сахновщинської громади - Георгій ЧОРНИЙ.

Місто, яке зазнало найбільше руйнувань, готується до зими та відбудови. «Децентралізація» поспілкувалася з начальником Ізюмської військової адміністрації Валерієм Марченком.

21 вересня 2022 року Коломацькою селищною радою разом із супроводжуючим медичним працівником було організовано поїздку до Центру здачі крові для військовослужбовців в м. Харків.

Сторінка 1 із 6

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...