Співробітництво

Після підняття прапора олімпійці разом з керівниками області вручили кожній територіальній громаді Олімпійський прапор.

Захід до Міжнародного Олімпійського дня пройшов сьогодні, 23 червня, на базі Центру Олімпійської підготовки «Локомотив» у Харкові.

Сьогодні відбулося перше засідання новоствореної Колегії Головного управління Національної поліції в Харківській області. Участь у ньому взяв член Колегії, голова Харківської обласної ради, президент Асоціації Сергій Чернов. Розглядалися підсумки роботи підрозділів ГУНП в області з надання поліцейських послуг, забезпечення публічної безпеки та порядку, протидії злочинності у січні-вересні 2019 року, співпраці з місцевими органами влади тощо.

Президент Асоціації, голова обласної ради Сергій Чернов зустрівся з керівниками структурних підрозділів Ради Європи. Обговорили результати співпраці та подальші перспективи діяльності.

Про це повідомив голова Харківської обласної ради, президент Асоціації Сергій Чернов, знайомлячи з практичною стороною співпраці Харківщини в рамках ініціативи «Рівний Рівному» програми «U-Lead з Європою».

Про особливості регіонального самоврядування в Україні з членами Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області сьогодні спілкувався Андрій Єрмолаєв, директор Інституту стратегічних досліджень.

Сьогодні під час Загальних зборів Асоціації виступив начальник Північно-східного офісу Державної аудиторської служби України Юрій Єфімов. Він розповів про основні функції Держаудитслужби та важливість професійного підходу до реалізації бюджетної політики органами місцевого самоврядування всіх рівнів.

У своєму виступі, президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов закликав усіх активніше використовувати можливості, що надає Закон "Про співробітництво територіальних громад".

Сторінка 1 із 2

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...