Новини громад

На сайті Асоціації працює інформаційна стрічка «Новини громад». Надсилайте новини на електронну скриньку Асоціації info@association.kharkov.ua з поміткою «Новини громад». У стрічці "Новини громад" розміщуються посилання на контент лише новинного характеру, який відображає події відповідної ради (громади) та не містить провокативного або рекламного змісту.

До Печенізької громади надійшла допомога від Міжнародного Комітета Червоного Хреста

✔Наслідки вторгнення російських окупантів наші люди відчувають щодня й будуть відчувати ще довго, навіть по завершенню війни. Тільки в смт Печеніги (за інформацією на 22 вересня) частково або повністю зруйновано 220 домоволодінь. Окрім того, руйнувань зазнало чимало об'єктів соціальної сфери, виробничих будівель.
✔Нагадуємо жителям - в застосунку "Дія" ви можете подавати заявки для відшкодування державою пошкодженого майна під час війни. За інформацією центральних органів влади, держава гарантує відбудування зруйнованого через війну майна. Щодо термінів отримання допомоги від держави - наразі такої інформації поки що немає.
✔ Але ми розуміємо - на порозі зима. Наші люди потребують допомоги вже сьогодні. Тому Печенізька селищна рада докладає максимум зусиль для пошуку благодійних та інших організацій, щоб допомогти жителям нашої громади, які постраждали від обстрілів та бомбардувань.
✔ Сьогодні розпочато видачу будівельних матеріалів тим родинам, які звернулися до Печенізької селищної ради з підтверджувальними документами. Підтримку будматеріалами отримали перші 16 родин. Допомога надається лише після того, як за адресами зруйнованого житла проведено виїзд робочої групи селищної ради, фахівцями здійснено обстеження та відповідне документування.
✔ Шановні печеніжці! Працівниками селищної ради проводиться велика робота, щоб допомогти тим, хто чекає на допомогу. Будьмо вдячними один одному за турботу. Ніяка допомога, отримана жителями громади, з неба не падає. Це результат великих зусиль великої кількості людей.
✔ Я вдячний кожному, хто допомагає Печенізькій громаді. Вдячний печеніжцям за розуміння й терпіння.
✔ Окрема вдячність Міжнародному Комітету Червоного Хреста.
Миру всім добрим людям! ??
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...