Навчальні заходи

Сьогодні, 28 травня 2021 року з 11:00 до 12:30 год. Асоціацією у співпраці з Харківською обласною радою та обласною державною адміністрацією, за участі керівництва ГУ ДПС у Харківській області був проведений у режимі онлайн

Сьогодні, 20 квітня, Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області у співпраці із Харківською обласною радою був проведений навчального семінар-практикум (у режимі відеоконференції) на тему: "Староста - нова посадова особа місцевого самоврядування".

Навчальний семінар-практикум з питань залучення додаткових ресурсів для розвитку громад та питань регуляторної діяльності місцевих рад пройшов 14 квітня в режимі онлайн.

Сьогодні, 24.02.2021 р.,у режимі відео конференції Асоціацією у співпраці з Харківською обласною радою та Харківською обласною державною адміністрацією проведений навчальний семінар-практикум на тему

Сьогодні у Харкові в режимі відеоконференції відбувся навчальний семінар-практикум, участь у якому взяли голови громад та районних рад, їх профільні заступники, керівники профільних підрозділів, юрисконсульти та депутати місцевих рад, землевпорядники, керівники профільних підрозділів райдержадміністрацій.

Асоціація спільно з Харківською обласною радою провели в режимі відеоконференції навчальний семінар-практикум для голів громад та районних рад, їх профільних заступників, керівників профільних підрозділів, юрисконсультів та депутатів місцевих рад, керівників фінансових підрозділів райдержадміністрацій, спеціалістів.

За ініціативи Сергія Чернова, Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області разом з Харківською обласною радою, регіональним відділенням Асоціації міст України та Всеукраїнським виданням «Місцеве самоврядування» запровадили низку семінарів-практикумів для представників новообраних рад територіальних громад з організаційних питань проведення перших сесій місцевих рад та вирішення кадрових питань. Семінари будуть проводитись як в режимі відео-конференцій, так і з виїздом, на базі місцевих рад області з урахуванням карантинних обмежень.

Сторінка 1 із 6

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 61 місцева рада, в тому числі - 53 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 95% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...