Навчальні заходи

За дорученням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, Центром інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад Асоціації проведено чергову зустріч з питань організаційно-правового забезпечення фіксації фактів пошкодження (руйнації) житла та механізмів компенсації (відшкодування шкоди) власникам житла, зруйнованого або пошкодженого внаслідок російської збройної агресії проти України. 

За дорученням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, Центром інформаційно-методичної і правової допомоги та розвитку громад Асоціації за підтримки ГО «Інститут прикладних гуманітарних досліджень»

Сьогодні за дорученням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко у Харкові в режимі відео-конференції відбувся другий семінар-практикум. 

Навчальний семінар-практикум на тему «Застосування органами місцевого самоврядування фіксації фактів пошкодження житла та механізмів компенсації  власникам житла, зруйнованого або пошкодженого внаслідок російської збройної агресії – відбувся сьогодні в Харкові.

Сьогодні, 28 травня 2021 року з 11:00 до 12:30 год. Асоціацією у співпраці з Харківською обласною радою та обласною державною адміністрацією, за участі керівництва ГУ ДПС у Харківській області був проведений у режимі онлайн

Сьогодні, 20 квітня, Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області у співпраці із Харківською обласною радою був проведений навчального семінар-практикум (у режимі відеоконференції) на тему: "Староста - нова посадова особа місцевого самоврядування".

Навчальний семінар-практикум з питань залучення додаткових ресурсів для розвитку громад та питань регуляторної діяльності місцевих рад пройшов 14 квітня в режимі онлайн.

Сторінка 1 із 6

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...