1 листопада набули чинності нові норми щодо укриттів - ДБН В.2.2-5:2023. Як ці новації вплинуть на відбудову та капітальний ремонт захисних споруд? Які додаткові обмеження при їхньому оснащенні відтепер мають враховувати ОМС?

30 листопада Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів у м. Хмельницький виїзне засідання круглого столу «Дієвість реалізації повноважень та перспективи діяльності агенцій регіонального розвитку» спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD.

Засідання присвячене обговоренню регіональної політики Євросоюзу, зокрема як зробити її більш гнучкою та надійною для всіх територій на найближчий період, обговоренню політики згуртованості, транскордонного співробітництва, інвестицій в освіту та ін.

Рада Почесних громадян Харківської області з глибоким сумом повідомляє, що на 93 році пішла з життя Валентина Іванівна Дроботько, Почесний громадянин Харківської області.

Що потрібно громадам для відбудови? Як громадам правильно планувати відновлення на найближче майбутнє? Куди і як подаються проєкти відновлення? Відповіді на ці питання 1 грудня 2023 року о 16:00 дадуть учасники обговорення «Програми комплексного відновлення: практичний досвід розробки».

Сторінка 1 із 207

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...