Під головування Президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Тетяни Петрівни Єгорової-Луценко та за участі начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова розпочали роботу Загальні збори Асоціації.

У засіданні взяли участь заступниця голови облради Валерія Мураєва, заступник голови облдержадміністрації Михайло Черняк, заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Захід пройшов із дотриманням попереджувальних вимог.

На загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які відбулися сьогодні, 14 травня, пройшли вибори першого віце-президента та віце-президентів асоціації, а також керівників секцій.

Сторінка 1 із 16

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 61 місцева рада, в тому числі - 53 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 95% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...