Новини громад

На сайті Асоціації працює інформаційна стрічка «Новини громад». Надсилайте новини на електронну скриньку Асоціації info@association.kharkov.ua з поміткою «Новини громад». У стрічці "Новини громад" розміщуються посилання на контент лише новинного характеру, який відображає події відповідної ради (громади) та не містить провокативного або рекламного змісту.

Довгоочікувана подія для Циркунівської громади : до нас завітали лікарі волонтерськоі команди FRIDA Ukraine .

Лікарі Місії Frida надають екстрену та медичну допомогу незахищеним категоріям мирного населення Украіни. Frida- це команда ізраїльських та українських медичних волонтерів, які допомагають тисячам українців, постраждалим від війни.
Можливістю отримання висококваліфікованої медичної допомоги міжнародного рівня для мешканців Циркунівської громади завдячуємо Благодійний фонд Євгена Пивоварова та першому заступнику голови ХРВА Володимиру Усову.
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...