Почесні громадяни Харківської області

Заходи та події

Рада Почесних громадян Харківської області з глибоким сумом повідомляє, що на 93 році пішла з життя Валентина Іванівна Дроботько, Почесний громадянин Харківської області.

Микола Тітов, Перший віцепрезидент - виконавчий директор Асоціації, Голова Ради Почесних громадян Харківської області взяв участь у відкритті художньої виставки "Особиста присутність"

Рада Почесних громадян Харківської області з великою скорботою повідомляє, що 01 серпня 2023 року на 86-му році життя помер Іван Пилипович Пазій, Почесний громадянин Харківської області, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник, почесний професор Харківського національного університету ім. В.В.Докучаєва.

У Харківському художньому музеї відкрилася виставка творів народного художника України Віктора Ковтуна «Там, де ми є». У церемонії відкриття експозиції взяли участь голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, Харківській міський голова Ігор Терехов, Посол Грузії в Україні Георгій Закарашвілі, ректори харківських вишів, керівники обласних закладів культури, творча спільнота Харківщини.

Рада Почесних громадян Харківської області з великою скорботою повідомляє, що 12 квітня 2023 року на 83-му році життя помер Микола Іванович Панов

Рада Почесних громадян Харківської області з глибоким сумом повідомляє, що на 87 році пішов з життя Калантай Іван Федорович, Почесний громадянин Харківської області,

Сьогодні керівницею обласної ради Тетяною Єгоровою-Луценко та делегацією Почесних громадян Харківської області передано Військово-медичному клінічному центру північного регіону (Військова частина А-3306) новий надсучасний апарат – монітор внутрішньочерепного тиску Pressio®2, це перший апарат у Центрі, який використовується під час операцій для діагностування, вимірювання та контролю внутрішньочерепного тиску пацієнтів.

Сторінка 1 із 14