Почесні громадяни Харківської області

Заходи та події

Виконавча дирекція Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та Рада Почесних громадян Харківської області з глибоким сумом сприйняли звістку про те, що пішов з життя Почесний громадянин Харківської області Володимир Миколайович Тягло —

Рішення про присудження високого звання жителям області, які зробили визначний внесок у економічний, соціальний, гуманітарний розвиток регіону і держави, депутати прийняли у ході пленарного засідання V сесії VIII скликання.

Відбулося виїзне розширене засідання Правління ГО «Рада Почесних громадян Харківської області». Учасники засідання не тільки обговорили поточні питання діяльності Ради, але й ознайомилися з локаціями Харківської обласної філармонії – найстарішої концертної організації України та Харкова з багатою історичною та культурною спадщиною.

Відкриваючи засідання, голова Харківської обласної ради Артур Товмасян зазначив, що рішенням сесії затверджено новий склад ради.

Сьогодні в рамках робочого візиту до Сахновщинського району Микола Тітов, перший віцепрезидент-виконавчий директор Асоціації, Почесний громадянин області, відвідав дві середні школи Сахновщинського району, де діє запроваджений ним у 2016 році конкурс обдарованих учнів.

Виконавча дирекція Асоціації та Рада Почесних громадян Харківської області щиро вітає нашу землячку, Почесного громадянина Харківської області, головного тренера штатної команди національної збірної команди України з синхронного плавання, Заслуженого тренера України, тренера вищої категорії Саідову Світлану Бурханівну з цією високою державною нагородою!

Відвідуючи Сахновщинський район із робочою поїздкою, депутат обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов зустрівся з керівництвом Сахновщинської та Сугарівської загальноосвітніх шкіл

Сторінка 1 із 12