Навчальні заходи

Попередня Наступна

Відбувся навчальний семінар для старост в режимі онлайн

Сьогодні, 20 квітня, Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області у співпраці із Харківською обласною радою був проведений навчального семінар-практикум (у режимі відеоконференції) на тему: "Староста - нова посадова особа місцевого самоврядування".


До участі у семінарах були запрошені старости, голови громад та районних рад, їх профільні заступники, керівники та спеціалісти профільних підрозділів, юрисконсульти та депутати місцевих рад. Загальна кількість учасників становила більше 70 осіб.
Микола Тітов, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації, як модератор заходу, привітав учасників семінару та зауважив, що старости в місцевому самоврядуванні нова посадова особа, і взагалі інститут старост потребує ще детального обговорення на напрацювання методичних рекомендацій.
Спікери семінару:
- Брусенцова Яна Вікторівна – радник Асоціації, головний редактор журналу «Місцеве самоврядування»;
- Ковшова Олена Олександрівна, заступник головного редактора видань «Місцеве самоврядування» та «Радник старости»;
- Мацокін Андрій Павлович - головний редактор журналу «Держслужбовець.»

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...