Почесні громадяни Харківської області

Заходи та події

Відкриття меморіальної дошки Олександру Масельському

Сьогодні, в рамках заходів, присвячених святкуванню Дня області у Харківському міському перинатальному центрі відбулося відкриття меморіальної дошки Почесному громадянину Харківської області, у минулому - голові Харківської обласної ради та Харківської обласної державної адміністрації - Олександру Масельському.

Цей центр був збудований першим в Україні за ініціативою саме Олексанадра Масельского, завдяки чому вдалося значно скоротити смертність новонароджених.

Відкриття Меморіальної дошки провели голова Ради Почесних громадян Харківської області – Микола Тітов, голова Ради Почесних громадян міста Харкова – Михайло Пилипчук, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації – Андрій Моченков, заступник Харківського міського голови – Світлана Горбунова-Рубан, дружина Олександра Масельського – Софья Масельсьска.

У заходах, також, взяли участь Почесні громадяни області та міста, будівельники, які будували Центр та його медичні працівники.

Від імені голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та всього депутатського корпусу, Микола Тітов поклав квіти до Меморіальної дошки та виступив з теплими словами та спогадами про Почесного громадянина Олександра Масельського.