Іван Глянь, Олексій Логвиненко, Юрій Макарчук, Світлана Саідова, Олександр Сидоренко стали Почесними громадянами Харківської області

За таке рішення, спираючись на відбір кандидатур Експертною комісією, проголосував депутатський корпус Харківської обласної ради під час пленарного засідання позачергової XXXVI сесії.

Починаючи з 2006 року, Харківська обласна рада присвоює звання «Почесний громадянин Харківської області» п’яти видатним людям краю. Тепер  в області 50 Почесних громадян.

Як зазначив голова постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльності Микола Тітов цього року Експертна рада обирала Почесних громадян  з 11 кандидатур.

Відповідно до результатів голосування у сесійній залі, Почесними громадянами Харківської області у 2015 році стали:

Глянь Іван Данилович, генеральний директор приватного сільськогосподарського підприємства імені Фрунзе;

Логвиненко Олексій Степанович, радник генерального директора публічного акціонерного товариства «Турбоатом», радник Глави Адміністрації Президента України, народний депутат України V та VI скликань;

Макарчук Юрій Анатолійович, командир військової частини 3005 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України;

Саідова Світлана Бурханівна, головний тренер збірної команди України з плавання синхронного, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, тренер вищої категорії;

Сидоренко Олександр Леонідович, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов направив Почесним громадянам вітальні Урядові телеграми: «Від імені депутатського корпусу вітаю Вас із присвоєнням звання «Почесний громадянин Харківської області»! Ви користуєтесь вагомим авторитетом у суспільстві, притаманна Вам принципова позиція у відстоюванні інтересів Харківської області викликає щиру повагу.

Все життя Ви присвятили служінню громаді Слобожанщини, тож хай заслужене звання «Почесний громадянин Харківської області» та людська вдячність спонукають Вас на творення корисних для нашого краю справ впродовж багатьох років. Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя та усього найкращого».