Сергій Чернов провів зустрічі з представниками Ради Європи: обговорили співпрацю

Президент Асоціації, голова обласної ради Сергій Чернов зустрівся з керівниками структурних підрозділів Ради Європи. Обговорили результати співпраці та подальші перспективи діяльності.

 Так, під час робочої зустрічі в офісі УАРОР з Даніелем Попеску, Сергій Чернов розповів про хід реалізації Проекту з моделювання адмінтерустрою Донеччини, Луганщини, Тернопільщини та Харківщини.

 Він зазначив, що особливий підхід до реалізації ініціативи, що полягає у широкому обговорені та напрацюванні визначених критеріїв, дозволив підготувати 4-ри законопроекти про зміну меж районів визначених областей, врахувавши пропозиції учасників самих обговорень.

 Крім того, Президент Асоціації взяв участь у засіданні Наглядової ради Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

 На заході він розповів, що Всеукраїнська асоціація районних та обласних рад, яку він очолює, відповідно до плану реалізації другого етапу децентралізації, готова активно брати участь у подальшому впровадженні реформи.

 Нагадаємо, що УАРОР та Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» активно співпрацюють у напрямку впровадження реформ, зокрема на законодавчому рівні.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...