Обрано віце-президента та керівника профільної комісії Асоціації

Сьогодні під час проведення Загальних зборів Асоціації представники територіальних громад обрали віце-президента та керівника профільної комісії Асоціації

Відповідно до рішення Загальних зборів, обрано:

- Олександра Шмиголя, голову Вільхівської сільської ради Харківського району - на посаду віцепрезидента, керівника секції сільських рад (на громадських засадах).

- Володимира Бєлого, Богодухівського міського голову Богодухівського району на посаду голови постійної профільної комісії Асоціації з питань містобудування, земельних відносин та природокористування (на громадських засадах).

Виконавча дирекція Асоціації вітає Олександра Миколайовича та Володимира Миколайовича та бажає плідної співпраці на благо Харківщини.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...