Почесні громадяни Харківської області

Джигалова (Філатова ) Людмила Станіславівна

Народилася 22 січня 1962 року. Закінчила Харківську академію фізичної культури. Працює викладачем кафедри олімпійського та професійного спорту Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди.

Почала займатися легкою атлетикою у 1977 році у заслуженого тренера СРСР Іванова Петра Петровича. З 1984 по 1992 рік входила до складу команди СРСР з легкої атлетики. Багаторазова переможниця та призер чемпіонатів, кубків СРСР та літніх Спартакіад народів СРСР.

Екс-рекордсменка світу, дворазова чемпіонка Європи, дворазова переможниця кубку світу, срібна та бронзова призерка Всесвітньої літньої Універсіади.

Дворазова чемпіонка Олімпійських ігор: XXIV Олімпійських ігор в естафетному бігу 4*400 м в 1988 році в Сеулі (Корея) та XXV Олімпійських ігор у 1992 році в Барселоні (Іспанія).

Протягом останніх семи років проводить практичні заняття зі спортсменами відділення шорт-треку комунального закладу школи вищої спортивної майстерності. Серед її вихованців чимало переможців та призерів чемпіонатів, кубків світу та Європи.

Заслужений майстер спорту СРСР.

Нагороди: медаль «За трудову доблесть» (1988 р.), орден «Святої Ольги» IIIступеня.