Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Природні скарби у Музеї місцевого самоврядування Харківщини

В останні дні лютого нинішнього року в Музеї місцевого самоврядування Харківщини відкрилася виставка “При світлі білої гори”. Організатори поєднали ювілей одного з перших дослідників крейдяних гір  Валерія Талієва і п’ятиріччя діяльності національного природного парку “Дворічанський”.

 Увага акцентувалася на спадкоємності діячів місцевого самоврядування у природоохоронній справі – від земського періоду до нашого часу. На виставці поєдналися раритетні видання засновника Харківського товариства любителів природи, ботаніка Валерія Талієва, надані Центральною науковою бібліотекою Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна, сучасні фотознімки начальника відділу науки, моніторингу та еколого-освітньої роботи згаданого парку Володимира Клетьонкіна та народні обереги з трав, зроблені руками дітей, які живуть у селі майстрів Токарівської сільради Дворічанського району. Привезла їх на виставку до Харкова співзасновниця Благодійного фонду “Збереження та відродження історичної спадщини Дворічанщини”  Олена Бучкова.

 У відкритті виставки узяли участь директор національного природного парку “Дворічанський” Максим Височин, співробітники НДІ біології Харківського національного університету ім. Каразіна.  Один з організаторів виставки – координатор Клубу історії Харківської медицини при Харківській науковій медичній бібліотеці Ігор Серебренніков наголосив, що захист і збереження рідної природи залишається актуальним  у діяльності місцевого самоврядування.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...