Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Всесвітній день поріднених міст відзначили у Музеї місцевого самоврядування Харківщини

Всесвітній день поріднених міст відзначили у Музеї місцевого самоврядування Харківщини. Його завідувач Марія Чумак підготувала для студентів Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди піз

навальну зустріч із Грузією. Майбутні вчителі історії дізналися, що Харків має у цій країні аж два міста-побратими – державну столицю Тбілісі і парламентську столицю Кутаїсі. Оригінальні фотографії, відеозаписи і навіть маленьке грузинське частування дозволили краще уявити країну, яка теж зробила європейський вибір, має безвізовий режим. Хлопці і дівчата позмагалися у спритності збирати пазли, які теж стосувалися цієї тематики.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 52 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 93,7% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...