Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

У музеї місцевого самоврядування згадали земського діяча

11 травня  земляки, якими опікується територіальний центр Київського району обласного центру, побували в Музеї місцевого самоврядування Харківщини. Ветерани праці стали учасниками віртуальної подорожі до Вовчанського повіту епохи активного розвитку земств.

  Нинішнього року минає 150 літ від дня народження одного з успішних лідерів суспільного життя та господарників нашого краю Василя Григоровича Колокольцова – голови  Вовчанської земської управи та міністра землеробства при гетьмані Скоропадському. У сучасному Вовчанську йому встановлено пам’ятник.

  Завідувач Музею місцевого самоврядування Харківщини Марія Чумак підготувала розповідь для гостей музею, використовуючи не тільки експозиційні матеріали, а й унікальні знімки межі 19-20 століть, факти з історії самоврядних практик у галузі освіти й медицини.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...