Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Ліцеїсти-медики пройшли маршрутом чотирьох століть

На обласному конкурсі для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми» команда Мереф’янського медичного ліцею була серед переможців. Логічним продовженням у розвитку лідерських якостей стало знайомство ліцеїстів з експозицією ММСХ.

 Їх цікавили різні подробиці минулого: документи і почерки ХІХ ст. (тоді й заснували заклад, який певний час був жіночою школою), фотознімки різних періодів. Запитували екскурсанти, чому жест на фото початку 90-х рр.. – люди піднімають над головою три пальці – був раніше забороненим. Стародавній княжий тризуб важко повертався у новітню історію.

 Про це теж говорили на музейній зустрічі в День Державного герба України.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...