Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Музею місцевого самоврядування Харківщини – 5 років!

Рівно п'ять років тому, з нагоди святкування 30-річчя заснування Європейської хартії місцевого самоврядування,150-річчя запровадження на Слобожанщині земств – перших виборних органів місцевого самоврядування та 250-річчя утворення Слобідсько-Української губернії з центром у м. Харкові – першого адміністративно-територіального утворення на Слобожанщині, було відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

Ініціатором створення музею виступив президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, а очолив організацію всіх напрямків цього проекту перший віце-президент Асоціації Микола Тітов.

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до утворення першого в Україні, унікального Музею.

Особливу подяку висловлюємо колективу Харківського історичного музею імені М. Ф. Сумцова та особисто директору Володимиру Цигульову, заступнику директора - Ользі Сошніковій, які проводять велику роботу з підтримки цього окремого наукового відділу, а також колективу КП «Держпром» та особисто директору Миколі Чехунову за технічну допомогу з утримання приміщення Музею.

Експозиції Музею розповідають про історичне минуле управління територіями та роль громад від часів козацтва, земства до часів незалежної України.

Музей розташовується у приміщенні Держпрому (майдан Свободи, 5, під'їзд 5) та працює для відвідувачів безкоштовно з 9 до 17 години щоденно (крім вихідних).

Виконавча дирекція Асоціації

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...