Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Чорнобильці зустрілися у музеї

Спілкування під час екскурсії до Музею місцевого самоврядування Харківщини стає для відвідувачів зарядом позитивних емоцій, а не тільки пошуком нової інформації. Цього разу зустріч із цікавою історією різних століть влаштували для учасників ліквідації наслідків  аварії на Чорнобильській АЕС, постраждалих дітей і вдів чорнобильців, а також евакуйованих  із чорнобильської зони.

 Легенди й реалії народовладдя далекого й недавнього минулого викликали багато запитань і жваве обговорення.

 Довідково. На Харківщині проживає понад 20 тисяч  осіб, які користуються пільгами відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», в тому числі 10.500 ліквідаторів наслідків аварії, понад 5 тисяч переселенців із зони радіоактивного забруднення, понад 2 тисячі дітей, які постраждали внаслідок аварії, і майже 2 тисячі дружин померлих ліквідаторів.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...