Як передати шкільні автобуси, які перебувають у власності РДА чи структурного підрозділу РДА, створеного у статусі юридичної особи, органам місцевого самоврядування у користування до вирішення питань про передачу цього майна у власність територіальних громад?

На найбільш актуальні питання, які виникають у процесі передачу майна та майнових прав зі спільної власності територіальних громад відповідає Віра Козіна, експертка Офісу підтримки реформи з децентралізації Мінрегіону.

Згідно з пп. 20 п. 6-1 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», викладеному у редакції Закону від 17.11.2020 № № 1009-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій:

До Виконавчої дирекції Асоціації останнім часом надходять звернення селищних голів щодо наявності проблем, що викликані неможливістю здійснення нотаріальних дій уповноваженими ними особами (зокрема старостами) у тих населених пунктах, назва яких містить застарілий на сьогодні термін «селище міського типу».

За загальним правилом частини 1 статті 18 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування становить 65 років.

Сторінка 1 із 2

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...