Подальші кроки реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади обговорили в ході робочої зустрічі в Одесі В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій та Андреас Кіфер, Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Після завершення другого етапу децентралізації в Україні необхідно здійснити детальний аудит і виправити допущені помилки та наявні прорахунки.

На звернення органів місцевого самоврядування, членів   Асоціації,  щодо   членства   у всеукраїнських асоціаціях  повідомляємо наступне.

Державною службою якості освіти України підготовлено Порадник для голів та управлінців освітою територіальних громад «Повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якісної освіти».

Сьогодні відбулася презентація рекомендацій для громад «Як громадам управляти своєю територією в умовах ринку земель: 7 важливих кроків».

В рамках ініціативи «Громадське здоров’я для громад» U-LEAD оголошує прийом заявок на участь у менторській програмі для посилення сектору громадського здоров’я в територіальних громадах.

Ініціатива була розроблена та реалізовуватиметься у співпраці з School of Public Health of Kyiv-Mohyla Academy.

Менторська програма відбуватиметься в онлайн-форматі, стартує наприкінці серпня і триватиме до початку листопада 2021 року. Програма складатиметься з таких модулів:

  1.  Основи громадського здоров’я в громаді
  2.  Інфекційні захворювання та їх профілактика
  3.  Запобігання та боротьба з неінфекційними захворюваннями
  4.  Паліативна допомога в громаді
  5.  Запобігання насильству та боротьба з його наслідками
  6.  Лідерство та ведення переговорів

Подати заявку на участь у відборі можна за посиланням: https://bit.ly/3eyOF76

Дедлайн: 31 липня 2021 року

До участі у менторській програмі буде відібрано до 12 громад, які отримають експертну підтримку для розвитку сектору громадського здоров’я.

Сторінка 1 із 95

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...