Зустріч з Президентом комісії з питань транскордонних, європейських та міжнародних відносин паном Крістіаном Дебєвом

Відбулася зустріч президента Асоціації, голови Харківської обласної ради, Тетяни Єгорової-Луценко з Президентом комісії з питань транскордонних, європейських та міжнародних відносин паном Крістіаном Дебєвом, який до Харкова приїхав вперше. У заході також взяв участь та виступив перший віцепрезидент - виконавчий директор Асоціації, Микола Тітов.  "Під час зустрічі обговорили питання подальшої співпраці між регіонами та містами.Організація відпочинку у Франції дітей з найбільш постраждалих від російської військової агресії громад, надання Харківщині газогенераторів, налагодження співробітництва між вишами Харкова та Страсбурга та ін. Домовилися, що обласна разом з обласною військовою адміністрацією сформують загальний список нагальних потреб, передамо його французьким партнерам. Таку ж інформацію, як президент УАРОР, попрошу зібрати і по іншим регіонам України. Показала пану Крістіану, як навчаються діти у сьогоднішніх реаліях у метрошколі. Відвідали Асоціацію органів місцевого самоврядування Харківщини, безпечний простір для дітей, Будинок рад. Партнерство з Гранд-Естом ми розпочали під час війни, впевнена, воно продовжиться і після нашої Перемоги.", - зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...