Впроваджується нова освітньо-грантова програма для українських підприємців

Вона розрахована на підприємців із Харківської, Дніпропетровської й Одеської областей, які постраждали від російського вторгнення. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації

У межах проєкту «Міцність» 60 малих і середніх підприємств зможуть пройти навчання й отримати фінансову допомогу для відновлення діяльності.

Для учасників програми діятимуть воркшопи, майстер-класи, лекції та семінари. Залучені експерти допоможуть підприємцям покращити навички у плануванні бізнесу, маркетингу, міжнародній торгівлі, розвитку інновацій, психологічній стійкості тощо.

Долучитися до проєкту можна:

• офлайн у центрах підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі та Кривому Розі;

• онлайн у центрі Дія.Бізнес у Харкові.

За результатами навчання автори 20 найкращих стратегій отримають грант у розмірі 3000 доларів на підтримку своєї справи, зокрема на закупівлю нового обладнання, ремонт приміщення, запаси сировини й інших необхідних витрат для розвитку бізнесу.

Дізнатися докладніше про умови участі, а також подати заявку на участь у програмі можна за посиланням. Дедлайн подання заявки – 8 вересня 2023 року (23:59).

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...