В центрі уваги місцевих рад – діти!

Сьогодні за дорученням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, перший віцєпрезидент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов  та депутат обласної ради Олександр Кухар взяли участь у щорічній офлайн конференції  педагогічних працівників Чугуївської міської громади.

Під час роботи конференції у своїх вітальних виступах вони від її імені подякували начальнику міської військової адміністрації Галині Мінаєвій та педагогічним працівникам всіх 12 навчальних закладів громади за збереження педагогічного складу, створення дітям умов для навчання, забезпечення учбового процесу в умовах воєнного стану та побажали з вірою у Перемогу успішно провести новий навчальний рік.

Для юних мешканців громади були також передані подарункові набори, в тому числі розвиваючі ігри, які в рамках гуманітарної допомоги надали наші прибалтійські партнери.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...