Президент УАРОР: Децентралізація в Україні має продовжуватись і їй необхідна підтримка РЄ

Децентралізацію в Україні необхідно впроваджувати й надалі. Дуже важливо, щоб процеси реформи продовжили отримувати підтримку Ради Європи.

Про це зазначив Сергій Чернов, Президент Української асоціації районних та обласних рад, під час зустрічі з Координатором проектів Ради Європи Светиславом Пауновичем.

«Головне, щоб команда Ради Європи в Страсбурзі та в Києві допомогла місцевому самоврядуванню України продовжити реформу децентралізації, дотримуючись Європейської Хартії місцевого самоврядування та урядової Концепції реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, що отримала схвальний відгук з боку Ради Європи», — наголосив Сергій Чернов.

Нагадаємо, 44 сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи ухвалила Декларацію з нагоди річниці широкомасштабної війни росії проти України. У документі, з поміж іншого,  різко засуджується російська агресія, висловлюється подальша підтримка Україні, зокрема у впроваджені децентралізації.

* за матеріалами сайту "УАРОР"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 95% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...