Микола Тітов дав інтерв’ю кореспонденту газети «Урядовий Кур'єр»

В інтерв'ю газеті Миколі Тітов поділився думками відносно основних моментів, які потрібно закріпити в Конституції, щоб місцеве самоврядування ефективно здійснювало свої функції.

 За його словами, насамперед необхідно упорядкувати систему адміністративно-територіального устрою України, як у більшості європейських країн, з тим, щоб мати три рівні адміністративно-територіальних одиниць: базовий - муніципалітет, субрегіональний -- район (округ), регіональний - область.

 Необхідно конституційно закріпити повноваження рад, уточнити їх назву, надати можливість районним та обласним радам утворювати власні виконавчі органи, запровадити інститут префектів та багато іншого.

 Текст інтерв'ю читайте за цим посиланням: https://ukurier.gov.ua/uk/articles/mikola-titov-vnesennya-zmin-do-konstituciyi-shodo-/

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...