Навчальні заходи

Практику організації кадрової та правової роботи у місцевих радах

вивчали сьогодні на семінарі для спеціалістів з кадрових питань та юрисконсультів районних, міських рад (міст обласного значення) та ОТГ.

Семінар відкрили перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов та керуючий справами виконавчого апарату облради Сергій Клименко, які передали вітання від президента Асоціації, голови обласної ради Сергія Чернова.

«У 2019 році Асоціацією заплановано ряд семінарів, які розраховані практично на всі категорії спеціалістів місцевих рад, а також – керівництво та депутатів. Так, вже були проведені навчання для керуючих справами апаратів, працівників організаційних відділів, прес-служб, менеджерів з енергоефективності, земельних відносин, бюджетів, заступників голів тощо.

Дуже важливими для функціонування органів місцевого самоврядування є спеціалісти з кадрових питань та юрисконсульти, тому сьогодні ми запросили найкращих фахівців, щоб вони провели для вас цей навчальний семінар та відповіли на всі ваші практичні питання» - зазначив під час вступної промови Микола Тітов.

Сергій Клименко підкреслив, що фахівці Харківської обласної ради завжди раді поділитеся досвідом та беруть участь у всіх навчальних заходах.

«Знання законодавства та суворе його дотримання, постійне вдосконалення професійних навичок – запорука успішного фахівця з кадрових та юридичних питань» - наголосив він.

Практичні питання організації кадрової роботи у місцевих радах обговорили Олександр Сінельнік, начальник відділу кадрової роботи на нагород Харківської обласної ради та Тетяна Кравченко, аналітик Видавничого будинку «Фактор».

Лекцію з питань судової практики розгляду справ за участю органів місцевого самоврядування провели Олег Михайлов, секретар Антикорупційного центру Асоціації, правознавець та В'ячеслав Ус, керуючий Партнер Адвокатського об'єднання «РУХ».

Окрім практики, спікери обговорили й зміни у законодавстві України, зокрема майбутнє представлення інтересів органів місцевого самоврядування у судах лише адвокатами.

Захід організовано Асоціацією разом з Харківською обласною радою в рамках навчального плану для голів, депутатів та працівників місцевих рад на поточний рік.

Всі учасники семінару були забезпечені методичними матеріалами, які підготовлені обласною радою, Асоціацією та Видавничим будинком «Фактор».

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...