Навчальні заходи

Навчальний семінар-практикум «Правове регулювання земельних відносин. Проблемні питання містобудування та утворення генеральних планів населених пунктів»

відбувся сьогодні у Харкові.

Участь у семінарі взяли голови та заступники голів місцевих рад, голови та члени постійних депутатських комісій з земельних питань, юрисконсульти, архітектори, землевпорядники, спеціалісти виконавчих апаратів районних рад, виконкомів міських, селищних і сільських рад, а також рад об'єднаних територіальних громад.

Навчальний захід відкрили Микола Тітов, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації та Сергій Клименко, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради.

Звертаючись до присутніх, Микола Тітов розповів про те, що Асоціацією затверджено план навчальних семінарів-практикумів на поточний рік, які розраховані на профільних спеціалістів виконавчих апаратів і виконкомів рад, заступників голів та депутатів, а тематика зачіпає всі основні питання діяльності місцевих рад.

У ході семінару учасники заслухали інформацію Валерія Даугуля, радника Асоціації с земельних питань, начальника юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, якій розповів про стан правового регулювання земельних відносин та надав відповіді на велику кількість запитань учасників.

З інформацією щодо проблемних питань містобудування та утворення генеральних планів населених пунктів виступила Марина Пахомова, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.

Практичним досвідом вирішення земельних питань, містобудування та утворення генерального плану на приклад Мереф'янської міської ради поділився Сергій Єршов, провідний спеціаліст з юридичних питань Мереф'янської міської ради.

За результатами обговорення виконавчою дирекцією Асоціації будуть опрацьовані пропозиції учасників семінару-практикуму щодо вдосконалення правового регулювання вищезазначених напрямків, які будуть направлені до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...