Навчальні заходи

У Коломацькому районі відбувся черговий кущовий семінар-практикум для голів місцевих рад

Відповідно до навчальної програми, затвердженої Загальними зборами Асоціації на 2014 рік, у смт Коломак пройшов третій кущовий семінар для Коломацького та Краснокутського районів.

У порядку денному заплановані актуальні для органів місцевого самоврядування питання  взаємодії місцевих рад з виконавчою владою, земельних відносин, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, участі у проектах, програмах, грантах з метою залучення інвестицій.

Окрім того, учасники семінару обговорили майбутні зміни у основному законі держави – Конституції України, виказали пропозиції та зауваження, які взяти виконавчою дирекцією Асоціації до опрацювання.

Всі слухачі отримали методичні та інформаційні матеріали у друкованому та електронному вигляді.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...