Питання внесення змін до Конституції України

обговорили сьогодні на Загальних зборах Асоціації.

Учасників поінформувала професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Валентина Мамонова. Вона акцентувала увагу на деякі моменти у проекті змін, які потребують обов’язкового доопрацювання, та зауважила, що людям потрібно пояснювати сутність процесів реформ, які мають відбутися у державі. Саме з цією метою готуються відповідні презентаційні матеріали.

«Останні події в державі не викликають сумнівів в тому, що єдиним шляхом подолання політичної, економічної, соціальної кризи в Україні є децентралізація влади та посилення ролі органів місцевого самоврядування у вирішенні питань регіонального та місцевого значення. Харківська обласна рада займала, займає і буде займати в цьому процесі активну позицію», - наголосив Сергій Чернов.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...