Новини громад

На сайті Асоціації працює інформаційна стрічка «Новини громад». Надсилайте новини на електронну скриньку Асоціації info@association.kharkov.ua з поміткою «Новини громад». У стрічці "Новини громад" розміщуються посилання на контент лише новинного характеру, який відображає події відповідної ради (громади) та не містить провокативного або рекламного змісту.

З нагоди Дня захисту дітей керівники Харківського району відвідали дітлахів

01 червня 2021 року, у День захисту дітей, голова Харківської районної ради Володимир Кацуба спільно

із головою Харківської районної державної адміністрації Юрієм Раїною, заступниками голови райдержадміністрації Андрієм Андрєєвим та Олександром Цупило, начальником служби у справах дітей Людмилою Калюжною відвідали дітлахів, які проживають у Комунальному некомерційному підприємстві Харківської обласної ради «Обласний спеціалізований будинок дитини “Зелений Гай”», розташованому на території Харківського району.

Для забезпечення належним харчуванням дітей, керівники району передали директору КНП ХОР «ОСБД “Зелений Гай”» Ігорю Титаренку для малечі 50 кг сухого молока (корисного продукту), а також памперси та іграшки.

Хай діти ростуть здоровими, щасливими та скоріше знайдуть свою сім’ю!

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...