Проекти розвитку

На цій сторінці представлені програми, проекти, конкурси та гранти які спрямовані на розвиток місцевого самоврядування. Ви маєте можливість ознайомитись з різними проектами - від обласних до всеукраїнських та міжнародних. З часом інформація буде поповнюватися.
  • Конкурс проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє»- документи.

  • Конкурс «Ефективна первинна медицина в громаді» - документи

  • Обласна шкільна Спартакіада "Майбутній Олімпієць"документи.
  • Обласний конкурс "Сприяння місцевим радам у підготовці та затвердженні стратегій розвитку територіальних  громад"-документи.
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) у партнерстві з французькою організацією ERIM (Equal Rights & Independent Media) в рамках проекту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні»,

На виконання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією органів місцевого самоврядування та ГО «Харківський обласний центр дорадництва», який є партнером Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних націй (ФАО), розпочато реалізацію спільного проєкту.

Ініціатива «Сади Перемоги» запускає грантовий конкурс для українських громад на реалізацію ідей з розвитку сільського господарства та самозабезпечення продуктами харчування. Переможці конкурсу отримають до 250 тис. грн на втілення свого проекту.

ГРАНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Війна спричинила чимало проблем для бізнесу. А допомогти можуть гранти для бізнесу. Це реальні можливості залучити безповоротні кошти на початок власної справи, або ж на розвиток існуючого бізнесу.

Міністерство освіти і науки України оголошує про початок 27 травня 2021 року конкурсу заявок на отримання бюджетних коштів на 2021 рік, передбачених МОН за бюджетною програмою 2201140 «Фонд розвитку закладів фахової передвищої та вищої освіти» (далі – конкурс заявок).

Програма «U-LEAD з Європою» оголошує Ініціативу з проектів муніципального партнерства для виявлення та сприяння розробці проектів місцевого розвитку регіонального значення, які можуть бути подані на фінансування до як національних, так і міжнародних фінансових установ.

Сторінка 1 із 4

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 95% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...