15 липня – Конгресові слухання законопроєктних змін для розвитку співробітництва громад

15 липня о 14 год відбудуться Конгресові слухання проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку співробітництва територіальних громад».


Організатор - Офіс Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України у партнерстві з Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та Програмою Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні». Інформаційні партнери – Український кризовий медіа центр та портал «Децентралізація».

Учасники: народні депутати України – члени Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експерти.

Трансляція наживо на Facebook-сторінках Програми DOBREПрограми Ради ЄвропиУКМЦКонгресу, порталу «Децентралізація».


Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це дев’ятирічна програма, що виконується Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні» впроваджується Центром експертизи доброго врядування Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи в рамках Плану дій Ради Європи для України “Стійкість, відновлення та відбудова” на 2023 – 2026 роки.

* за матеріалами сайту "Децентралізація"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...