Харківська делегація з робочим візитом відвідала Одеську область

Харківська делегація з робочим візитом відвідала Одеську область. Президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, разом з членом Правління Оксаною Малишевою,очільником Харківської районної ради Олександром Цупилом, начальником Вільхівської сільської військової адміністрації Олександром Шмиголем, начальником Роганської селищної військової адміністрації Марією Черненко, головою Малоданилівської селищної ради Олександром Гололобовим мали зустріч з головою Одеської обласної ради Григорієм Діденко, міським головою Геннадієм Трухановим, очільником Одеської районної ради Віталієм Барвіненком, головою Чорноморської міської ради Василем Гуляєвим, головою Авангардівської селищної ради Сергієм Хрустовським.
Подякувала за надану місту Харкову допомогу у розмірі 36 міліонів гривень. Це надзвичайно показовий приклад, як міста та регіони можуть підтримувати один одного.
Обговорили можливість взаємодії громад обох регіонів, механізми допомоги і забезпечення потреб в інших сферах.
‼️ Чорноморська міська громада стала партнером деокупованої Вільхівської громади, вже окреслені напрямки конкретної співпраці. Авангардівська селищна громада розвиватиме співробітництво з Малоданилівською✊
Між Одеською та Харківською районними радами підписано Меморандум про співробітництво??
?Одещина прийняла харківських підприємців, релокований бізнес успішно працює. У регіоні проживає більше 11 тисяч переселенців з Харківщини. Під час робочого візиту відвідали місто Чорноморськ, а також селище Авангард, де мешкає більше 200 ВПО, у тому числі 43 дитини.
Такий рівень підтримки з боку одеситів має бути прикладом для всієї України. Наша сила в єдності. Найскорішої Перемоги усім нам??
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...