Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у презентації Закону України "Про внесення змін до Закону України щодо прозорості місцевого самоврядування"
Комітет ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування сьогодні провів презентацію.
Серед ключових положень:
"Вдячна усім депутатам, які підтримали цей Закон. Адже його прийняття - на часі, таким чином ми спонукаємо деяких представників органів місцевого самоврядування працювати прозоро. Люди мають бачити і розуміти, що відбувається в роботі ОМС. Тим більше, що запит на це у суспільства є.", зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.