Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у засіданні Ради оборони Харківської області

Президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у засіданні Ради оборони Харківської області
Засідання пройшло під головуванням начальника ХОВА Олега Синєгубова. У заході взяли участь представники виконавчої гілки влади, органів місцевого самоврядування та силових структур регіону.
Було обговорено нагальне питання організації та посилення мобілізаційного процесу в області, шляхи покращення та алгоритми взаємодії місцевої влади населених пунктів області із відповідними службами, а також їх взаємодію із Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки відповідно до вимог чинного законодавства України.
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...