Кращі практики реагування громад на наслідки пандемії в Україні - довідник

ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) презентувала довідник “Кращі практики реагування громад на наслідки пандемії в Україні”. Він створений за підсумками проєкту «Розбудова спроможності громади у відповідь на пандемію в Україні», що був реалізований організацією у 2021 році.

За словами авторів, довідник буде корисним для всіх українських громад, які прагнуть самостійно розбудовувати безпеку, зокрема в сфері громадського здоров’я, та ефективно відповідати на безпекові виклики, спричинені пандемією COVID-19.

Довідник розповідає про те:

  • в чому полягає та як працює «Методологія самофасилітації розбудови спроможності громади відповідати на виклики пандемії в Україні», розроблена експертами ГО ІМіП;
  • з якими викликами у сфері громадського здоров’я зіткнулися різні українські громади внаслідок пандемії COVID-19 та які шляхи вирішення знайшли

Пілотними громадами, в яких була апробована методологія самофасилітації, стали Сіверська ТГ (Донецька обл.) і Троїцька ТГ (Луганська обл.). Саме їхні представники пройшли спеціальне навчання та отримали змогу на практиці перевірити її дієвість під час реалізації ініціатив у сфері громадського здоров’я у своїх громадах у супроводі експертів ІМіП.

Проте у довіднику також описані уроки пандемії й інших українських громад, зокрема Полтавської та Тернопільської міських громад, Миколаївської селищної громади (Сумська обл.) та Лисецької селищної громради (Івано-Франківська обл.)

ЗАВАНТАЖИТИ довідник (PDF, 3,5 МБ)

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 52 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 93,7% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...