«Децентралізація в Україні» - нова брошура про складну реформу простою мовою

Децентралізація – одна із найуспішніших реформ в Україні. Реформа багатогранна, адже на її основі здійснюються суттєві зміни у більшості сфер життєдіяльності, а від того – вона і складна у реалізації і розумінні.

Децентралізація стартувала в 2014 році. Щоб нагадати, як починалася ця основоположна реформа в Україні і коротко, простою мовою окреслити кожен крок її результативності, Мінрегіон та редакція порталу «Децентралізація» підготували коротку брошуру «Децентралізація в Україні».

«Брошура стане в пригоді кожному, хто цікавиться розвитком України, її поступом на шляху до створення гідних умов для життя і самореалізації кожної людини, незалежно від того, живе вона в місті чи у селі», - сказав заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

ЗАВАНТАЖИТИ українською (36 МБ)

ЗАВАНТАЖИТИ англійською (36 МБ)

Мінрегіон висловлює вдячність Швейцарсько-українському проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO за співпрацю у створенні брошури.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 52 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 93,7% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...