Третина районних рад України не мають кошти на зарплатню та енергоносії

Третина районних рад України не мають коштів на покриття зарплат працівникам існуючих районних рад, виплати заборгованостей працівникам ліквідованих районних рад та оплату енергоносіїв.

Про це зазначив член Правління Української асоціації районних та обласних рад, Голова Самбірської районної ради Віталій Кімак на нараді Міністерства розвитку громад та територій України стосовно фінансового забезпечення районних рад у 2021 році, що відбулась 

4 жовтня.

«Асоціація просить Міністерство пришвидшити збір інформації по регіонах для того, щоб у найкоротші терміни подати до бюджетного комітету запит на зміни до Бюджету 2021 року та розблокувати роботу райрад, які опинилися у скрутному фінансовому становищі», — зазначив Віталій Кімак.

За результатами наради узгоджено єдину форму збору інформації щодо проблемних питань фінансування районних рад станом на 1 жовтня 2021 року. Міністерство надало відповідні доручення обласним державним адміністраціям.

Нагадаємо, на минулому тижні УАРОР звернулася до керівництва держави та центральних органів виконавчої влади, зокрема Мінрегіону, щодо необхідності вирішення питання із заборгованостями районних рад у 2021 році.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...