В Україні триває обговорення реформування адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня (районів)

В квітні цього року до Парламенту має потрапити відповідний закон, над яким на разі працює уряд спільно з народними депутатами, експертами та асоціаціями органів місцевого самоврядування.

 На веб-сайті «Децентралізація» є розділ, в якому публікуються новини та інші матеріали, що стосуються реформи адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня.

 Зокрема, Харківська область представлена трьома варіантами укрупнення районів, ознайомитися з якими можна за цим посиланням.

 Нагадуємо, що Асоціація приймає безпосередню участь у розробці остаточного проекту адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Харківщини, а саме створення з 27 існуючих районів – 7 укрупнених районів.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...