Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

• залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації.

Скачати Положення про Клуб.

Новини, події Клубу

Дві срібні та дві бронзові медалі – результат Харків’ян у III- Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів місцевих рад

1 червня 2013 року у м. Алушта на базі фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» відбулися фінальні змагання третьої Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

За результатами змагань, Анна Калантай – депутат Красноградської районної ради завоювала срібну медаль у змаганнях з шашок серед жінок. Депутат Дергачівської районної ради – Борис Шатун завоював 3 місце серед чоловіків. В цілому наша збірна команда з шашок посіла 2 місце.

Збірна команда депутатів місцевих рад Харківської області з футзалу посіла 3 місце. До складу команди увійшли депутати Харківської обласної ради, Солоницівської та Пересічнянської селищних рад Дергачівського району, Шляхівської сільської ради Коломацького району, Залиманської сільської ради Балаклійського району, Підсереднянської сільської ради Великобурлуцького району, Комсомольскої селищної ради Зміївського району.

В цілому Харків’яни прийняли участь у всіх п’яти видах спорту Спартакіади та зайняли 5 загальнокомандне місце серед 18 областей України.

Щиро вітаємо призерів та всіх учасників з успішним виступом на Всеукраїнській спартакіаді!

Члени Асоціації

За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.

У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...