Секції Асоціації

Секції Асоціації є робочими органами Асоціації без статусу юридичної особи, які ставлять на меті забезпечення виконання завдань Асоціації по окремих напрямках та в окремих сферах діяльності органів місцевого самоврядування різних рівнів, консолідацію зусиль при вирішенні інших статутних завдань Асоціації. 

Секція районних рад
  • Керівник Постнікова Ірина Олександрівна - віце-президент, голова Чугуївської районної ради.
Секція сільських рад
  • Керівник Олександр Шмиголь, голова Вільхівської сільської ради Харківського району.
Секція селищних рад
  • Керівник Чернобай Олег Олександрович - віце-президент, Пісочинський селищний голова Харківського району.
Секція міських рад
  • Керівник Степанець Анатолій Вікторович - віце-президент, Вовчанський міський голова. 

Скачати Положення про Секції.


Робота Секцій:


 

Засідання секції керівників районних рад Асоціації

під головуванням першого віце-президента - виконавчого директора Асоціації Миколи Тітова, відбулося сьогодні у Харківській районній раді.

Під час засідання, голову Харківської районної ради, члена Правління Асоціації Михайла Третяка було обрано заступником керівника секції районних рад Асоціації.

За повідомленням керівників місцевих рад Харківщини, у сфері казначейського обслуговування місцевих бюджетів на сьогодні склалася критична ситуація, тому що територіальні органи Державної казначейської служби не виконують платіжні доручення органів місцевого самоврядування.

При наявності коштів на рахунках місцевих рад, у них не має можливості профінансувати видатки на житлово-комунальне господарство, утримання установ бюджетної сфери та соціальної інфраструктури.

Парадоксально, що місцеві ради, які виконують та перевиконують місцеві бюджети у результаті є неплатоспроможними.

Загострення проблеми є ще в тому, що в наслідок соціально-політичної ситуації, яка склалася в країні, місцеві ради не мають можливості надати практичну підтримку сім’ям, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, Донецької та Луганської областей.

Окрім того, правовий механізм надання допомоги таким сім’ям, взагалі відсутній.

Учасники заходу вирішили підготувати звернення до центральних органів влади з метою вирішення зазначених проблем.

З інформацією про нове законодавство України, зокрема про законопроекти «Про запобігання корупції» «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  «Про співробітництво територіальних громад» виступив начальник управління з юридичних питань, природокористування та земельних питань виконавчого апарату Харківської обласної ради Дмитро Бабенко.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...