У середу, 5 лютого, у Харківському національному медичному університеті (фойє корпусу Б) відбудеться Ярмарок вакансій для студентів, інтернів та випускників медичних вузів. Захід проводиться в рамках виконання грантового проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».
Головна ідея заходу – популяризація серед студентів-медиків та інтернів професії сімейного лікаря, ознайомлення їх з відкритими вакансіями та умовами роботи в медичних закладах первинної медицини. Це можливість заздалегідь визначитись з місцем проходження інтернатури та працевлаштування за фахом, а для територіальних громад чудова нагода залучити до роботи молодих фахівців.
Ярмарок вакансій на базі Харківського національного медичного університету проводиться вдруге. Перший ярмарок відбувся у грудні 2018 року, в якому взяли участь понад 500 студентів та 20 медичних закладів області. Є успішні приклади працевлаштування учасників першого Ярмарку вакансій, які вже стали історією Проєкту.
Цього року на Ярмарці вакансій буде презентовано 17 медичних закладів з Харківського, Барвінківського, Вовчанського, Дворічанського, Ізюмського, Красноградського, Краснокутського, Сахновщинського, Шевченківського, Богодухівського районів, а також лікарні м. Харкова та ЦПМСД сусідніх областей.
КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» Барвінківської районної ради;
КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівської районної ради»;
КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» Вовчанської районної ради;
КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги Дворічанського району;
КНП «Оскільська амбулаторія первинної медико-санітарної допомоги» Оскільської сільської ради Ізюмського району;
КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району»;
КНП Харківської районної ради «Центр первинної медичної допомоги №5 Харківського району»;
КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» Шевченківської районної ради;
КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області;
КНП «Міська поліклініка №10» Харківської міської ради
Поліклініка «Мамин Дім»;
ФОП Ровчак Світлана Павлівна;
Шепетівський центр ПМСД Хмельницької області;
ТОВ «Харківський обласний центр заготівлі та переробки плазми «ХАРКІВ-ПЛАЗМА»;
КНП Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцький центр первинної медико-санітарної допомоги».
На заході студенти, інтерни та випускники медичних вузів міста зможуть поспілкуватися з головними лікарями медцентрів, дізнатися,
які умови створені для молодих фахівців в сільській місцевості, поповнити "Книгу контактів" та визначитися з місцем майбутньої роботи або інтернатури.
«Цей захід дуже корисний для майбутніх медиків. Щоб бути вмотивованими до навчання, вони мають знати, де працюватимуть і які саме компетенції підвищуватимуть їхню конкурентність на ринку праці», – зауважила Христина Чайка, організаторка заходу, виконавча директорка «Українсько-Німецької Медичної Асоціації», – Студентам важливо вже сьогодні вчитися спілкуватися з роботодавцями, щоб краще зрозуміти і вимоги медцентрів, і потреби у самореалізації».
Під час заходу для студентів та інтернів із залученням провідних вчених та практиків будуть проведені круглі столи та обговорені наступні теми:
Трансформація медичного навчання сучасного сімейного лікаря
Сучасний сімейний лікар – виклики професії та нові можливості
Діалог лікаря і пацієнта: юридичні основи
Дата та місце проведення: 5 лютого 2020 року, початок о 10:00
Харківський національний медичний університет (м. Харків, пр. Науки 4, корпус Б).
Програма ярмарку за посиланням.
Довідково: Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» виконується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.
Проєкт реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція Змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація» та за сприянням Харківської обласної державної адміністрації. Проєкт впроваджується на території Харківської області з вересня 2018 року. Тривалість – 30 місяців. Бюджет – 501,4 тис. євро, з них 60 тис. євро – співфінансування з обласного бюджету.