Олега Чернобая, Пісочинськиого селищного голову обрано віце-президентом Асоціації, керівником секції сільських та селищних рад

Сьогодні під час Загальних зборів члени Асоціації одноголосно підтримали кандидатуру Пісочинськиого селищного голову на обрання його віце-президентом Асоціації, керівником секції сільських та селищних рад.

Окрім того, сільськи та селищні голови Харківської області обрали його керівником Харківського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Олег Чернобай - успішний молодий керівник, очолює одну з потужних громад області, провів значну роботу на шляху добровільного об’єднання інших громад навколо Пісочинської селищної ради. Користується повагою серед колег у Харківському районі - найбільшому сільському районі в Україні.

Виконавча дирекція Асоціації щиро вітає Олега Олександровича з обранням та бажає плідної роботи на благо регіону.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...