До уваги! Порядок відкриття рахунків у Держказначействі

У зв'язку зі зміною адміністративно-територіального устрою субрегіонально рівня та ліквідацією районів, в багатьох місцевих радах змінилися найменування юридичних осіб. Виходячи з цього постає питання, чи повинні розпорядники/одержувачі бюджетних коштів відкривати нові рахунки в Державній казначейській службі України для подальшого обслуговування?

Відповідно Наказу Міністерства фінансів України від 22.06.2012 р №758 «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України» місцевим радам, в яких змінилося найменування без зміни коду за ЄДРПОУ рахунки не закриваються. При цьому протягом десяти днів після внесення змін надаються документи, передбачені пунктами 3.1-3.3 (за винятком підпункту "а" пункту 3.1) даного Наказу.

 

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...