Як створити належний ЦНАП у громаді: з'явився оновлений посібник

Основоположний посібник методологічного пакету підтримки Програми «U-LEAD з Європою» – Як створити ЦНАП в ОТГ – було опубліковано у 2018 році. З того часу законодавство у сфері надання адмінпослуг суттєво змінилося, зокрема після набуття чинності Закону №943 «Щодо мережі ЦНАП».

 

Саме тому, експерти програми актуалізували, систематизували та доповнили ключові розділи посібника. Нова редакція посібника – Як створити належний ЦНАП – включає такі розділи:

 

    Моделі та ключові ознаки належного ЦНАП, доступність послуг в укрупнених територіальних громадах

    Послідовність кроків зі створення ЦНАП, ризики та заходи з їх подолання

    Організаційно-правові питання створення ЦНАП та персонал

    Послуги в ЦНАП та механізми їх інтеграції

    Застосування цифрових технологій

    Інструменти зворотного зв'язку зі споживачами: оцінювання якості послуг і роботи ЦНАП

    Кращі практики

 

При цьому, посібник 2018 року залишився частково актуальним по багатьох питаннях роботи ЦНАП. Оновлена редакція посібника також посилається на посібник 2018 року та підтверджує сталість підходів та методології створення ЦНАП у громадах за підтримки Програми.

 

Нова редакція посібника доступна у відкритому доступі за посиланням.

 

Посібник 2018 року доступний за посиланням.       https://decentralization.gov.ua/uploads/library/file/337/A4_TSNAP_for-web_cover_block.pdf

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...