Які сервіси та публічні послуги і функції можуть бути інтегровані у ЦНАП - результати дослідження

Результати дослідження шведсько-українського проєкту PROSTO, проведеного за підтримки Асоціації ОТГ, засвідчили, що ЦНАП з різних регіонів України інтегрували чимало корисних сервісів та публічних послуг для зручності та комплексного обслуговування відвідувачів:

  • найбільш затребуваною супутньою послугою є можливість оплати у ЦНАП за платні адміністративні послуги,
  • майже 90% ЦНАП надають безкоштовний доступ до інтернет, понад 70% ЦНАП застосовують шеринг цифрових документів та консультують щодо отримання е-послуг,
  • близько 70% ЦНАП облаштували місця для самообслуговування.

Інші публічні послуги і функції також активно запроваджуються у ЦНАП. Зокрема, близько у 35 % ЦНАП здійснюється прийом керівництвом громади, а також надається безоплатна правнича допомога, у 10% ЦНАП інтегровані послуги підприємств-монополістів (водо-, тепло-, газо-, електропостачання). Послуги психолога, пункти підтримки сімей військових, послуги медичного характеру тощо також вже є актуальними в окремих ЦНАП.

Детальний аналіз читайте у звіті (PDF, 0,5 МБ).

 

Приєднані файли:
* за матеріалами сайту "Децентраліація"
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...