Робоча зустріч на платформі Асоціації

Сьогодні за дорученням президента Асоціації Тетяни Єгорової-Луценко, перший віцепрезидент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов провів робочу зустріч із фахівчинями з питань захисту цивільного населення міжнародного Центру з питань цивільного населення в умовах конфлікту (CIVIC) Мар’яною Барчук-Галик та Дар’єю Трофименко.

Фахівчині  повідомили, що наразі запланований відбір чотирьох громад в Харківській області, яким, в рамках проєкту, Фондом CIVIC надаватимуться гранти громадським організаціям для впровадження місцевих рішень у сфері захисту цивільних прав, сприяючи таким чином підтримці найбільш вразливих верств населення через розвиток потенціалу місцевого громадянського суспільства.

Після відбору громад для участі у проєкті, між Асоціацією та Фондом підтримки місцевих ініціатив CIVIC планується у третій декаді лютого поточного року підписання Меморандуму про співпрацю щодо комунікації та підтримки зазначених територіальних громад та громадський організацій у реалізації проєкту.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...