Розпочався прийом заявок на участь у програмі “Лідерство заради трансформаційних змін”

«Лідерство заради трансформаційних змін» – це навчальна програма, призначена для лідерів (голів громад, лідерів муніципалітетів, асоціацій чи міністерств), які прагнуть створити стійкі зміни в нашому світі.


Мета програми: надати учасникам інструменти, необхідні для довгострокового впливу на суспільство. Програма пропонує вам стати частиною мережі «змінотворців». Ви досліджуватимете та розроблятимете нові рішення для сталого майбутнього, поєднуючи свій досвід із новими знаннями.

Що пропонує програма:

  • дослідження та розвиток ідей сталого суспільства,
  • індивідуальне та командне зростання учасників як лідерів змін,
  • наставництво та керівництво експертами з наукових кіл, громадянського суспільства, приватного та державного секторів,
  • дві особисті зустрічі, одна у Швеції,
  • навчання через цифрову платформу,
  • щомісячні сесії в групах з відповідною тематичною спрямованістю,
  • чудові можливості мережування за межами власної організації,
  • безкоштовно для всіх учасників (усі витрати на проїзд та проживання покриває уряд Швеції).

Учасники програми працюватимуть над розвитком лідерства, системними змінами, інноваційністю та гнучкістю, а також конкретними методами для спільної творчості та суспільних змін. Буде приділено увагу необхідності міжсекційної рівності, включаючи перспективи статі, етнічної приналежності, класу та релігії.

Щоб отримати більше інформації та поставити запитання, приєднуйтесь до вебінару, що відбудеться 21 листопада.

Зареєструватися на вебінар і подати заявку на програму можна тут: Лідерство для трансформаційних змін - Упсальський університет (uu.se)


Програма впроваджується Уппсальським університетом у співпраці з Каролінським інститутом, Шведським університетом сільськогосподарських наук, Компанією Business Sweden, Всесвітнім фондом природи (WWF) та SALAR International. Програма «Лідерство заради трансформаційних змін» ініційована та фінансується Шведським інститутом, Vinnova та Sida.

* за матеріалами сайту "Децентралізація"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...